Müşteri Yorumları

Bizim İçin Neler Dediler?

Şule IşıkHisarcık, Kütahya

Bugüne kadar kullandığım tüm kredi ürünlerinde bana destek veren ve yol gösteren Finanskar.com ailesine desteklerinden dolayı teşekkür ederim.

Recep TaşBoyabat, Sinop

Nakit ihtiyacım Finanskar.com müşteri temsilcilerinin destekleri sayesinde hızlı bir şekilde karşılandı. Tüm destek olan arkadaşlara desteklerinden dolayı teşekkür ederim.

Ramazan ŞimşekSancaktepe, İstanbul

Çok zorda kaldığım bir dönemde kredi kullanmak için bankaya başvuru yaptım. Fakat bir sürü evrak istediler. Bir dostum bana Finanskar.com’dan bahsetti. Online başvurumu yaptıktan sonra geri dönüş sağladılar ve kredi sürecimin hızlandırılmasında yardımcı oldular. Tüm çalışanlara teşekkür ederim.

Gizem YalçınBeşiktaş, İstanbul

Daha önceki kredi başvurularım olumsuz olarak sonuçlandı. Tam umudumu yitirmişken Finanskar ile tanıştım. Hızlı bir şekilde geri dönüş sağladılar ve sorularıma cevap verdiler. Kredi başvurumu 3 gün içinde sonuçlandırdılar. Bundan sonra banka işlerimde finanskar.com

Zehra KayaDoğanşar, Sivas

İnternet üzerinden başvuruda bulunduktan sonra kısa sürede geri dönüş yaptılar bana. Onaylanması zor olan kredi sürecimde bana destek olarak kredi kullanımımı gerçekleştirdikleri için Finanskar çalışanlarına teşekkür ederim.

Salih AteşPamukkale, Denizli

Daha önce finanskar.com üzerinden kredi kullanımında destek alan arkadaşım sayesinde tanıştığımız Finanskar çalışanları kredi başvurusunda bulunma sürecimde samimi ve içten davranışlarıyla bana yardımcı oldukları için teşekkür ederim.